Verslag clubdag 2019

Wat hadden wij geluk met het weer en wat een geweldige opkomst.

Zondag 15 september werden weer de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden op het Hulsbeek. Waar de jeugdrijders ‘s ochtends het spits mochten afbijten waren het in de middags de volwassen. Afgesloten werd er met een barbecue.

 

Uitslagen clubkampioenschappen 2019:

Jeugd categorie 1 (geboren 2012 & 2013)
meisjes: 1 Juliet Reenalda
jongens: 1 Tijn Reenalda, 2 Stijn Rozendaal, 3. Bram Buining

Jeugd categorie 2 (geboren 2010 & 2011)
jongens 1. Simon Landman, 2. Floris Reenalda, 3. Tristan Koskamp

Jeugd categorie 3 (geboren 2008 & 2009)
meisjes: 1. Myrthe Kamphuis, 2. Wiktoria Effing
jongens: 1. Renzo Koskamp, 2. Kian Struik, 3. Kevin Franke

Jeugd categorie 4 (geboren 2006 & 2007)
jongens: 1. Tobias Landman, 2. Glenn Wolters, 3. Daan Hendriksen

Jeugd categorie 5 (geboren 2004 & 2005)
jongens 1. Jidde Koehorst, 2. Lucas Bruns, 3. Daan Schoofs

Jeugd categorie 6 (geboren 2002 & 2003)
meisjes, 1. Sharon van Benthem
jongens: 1. Kane Reekers, 2. Ruben Koiter, 3. Sander Flink

 

Link naar een videoverslag en foto’s van de clubdag 2019

klik hier

Club kampioenschappen MTB Het Twentse Ros

Zondag 15 september 2019, locatie start parkeerplaats 4 het Hulsbeek

Het wordt een leuke dag waarbij fun en sportiviteit voorop staat.

Voor de jeugdleden is er een trial uitgezet en zij zullen in de ochtend hun krachten meten in de verschillende leeftijdsklassen.

In de middag zijn de volwassenen aan de beurt, voor hen is een leuk parkoers op het Hulsbeek uitgezet.

 

Programma Jeugd:

Inschrijven + verkennen parcours 09.15  tot 10.00
Race 1 Jeugd categorie 1, geboren 2012 & 2013 10.05 tot 10.25
Race 1 Jeugd categorie 2, geboren 2010 & 2011 10.05 tot 10.25
Race 2 Jeugd categorie 3, geboren 2008 & 2009 10.50 tot 11.20
Race 2 Jeugd categorie 4, geboren 2006 & 2007 10.50 tot 11.20
Race 3 Jeugd categorie 5, geboren 2004 & 2005 11.45 tot 12.25
Race 3 Jeugd categorie 6, geboren 2002 & 2003 11.45 tot 12.25
   
Prijsuitreiking 12:45 tot 13:00

 

Programma Volwassenen:

Inschrijven + verkennen parcours 13.00 tot 13.30
Recreatie dames 13.40 tot 14.15
Wedstrijd dames 13.40 tot 14.15
Recreatie heren 1 (18 t/m 35 jaar) 14.45 tot 15.45
Recreatie heren 2 (vanaf 36 jaar) 14.45 tot 15.45
Wedstrijd heren 14:45 tot 15:45
Afbreken parcours (iedereen) 16:00 tot 16:30